4 dagen Stedentrip Praag
Praag is de ideale bestemming voor een stedentrip. En met 1-Reizen kun je wel heel goedkoop op vakantie naar deze wereldstad. Maak kennis met bezienswaardigheden als de Karelsbrug over de Moldau, de Praagse burcht en het Gouden Straatje. De historische binnenstad is werkelijk schitterend. Of ga uitgebreid shoppen, Praag is namelijk een zeer voordelige stad! Boek nu meteen deze busreis en beleef een heerlijk weekend in Praag.
meer informatie »
Hotel in Praag
Tijdens deze stedentrip verblijf je in een 3-sterrenhotel in Praag. Op loopafstand van het hotel bevinden zich goede openbaar vervoersvoorzieningen zodat je binnen korte tijd naar hartje centrum kunt reizen. Je kamer is voorzien van tv, telefoon en badkamer met douche en toilet. ’s Morgens staat er een ontbijtbuffet voor je klaar en ’s avonds wordt er een eenvoudig 3-gangendiner geserveerd.
Programma
Donderdag: ’s Ochtends vroeg vertrekken we uit Nederland. In de loop van de avond arriveren we in Praag.
Vrijdag: Maak vandaag kennis met de schoonheid van de Gouden Stad Praag! Je kunt natuurlijk zelf Praag ontdekken, maar een goede start is natuurlijk een stadstour (excl.) met een Nederlandstalige gids. Je krijgt de mooiste plekjes van de stad te zien en ook krijg je waardevolle tips voor de rest van je weekend! ’s Middags kun je een uitgebreider bezoek brengen aan één van de vele bezienswaardigheden of lekker gaan winkelen. In het hotel staat ’s avonds het diner weer voor je klaar. Wil je ’s avonds op pad in Praag, ga dan mee met onze avondtour (excl.)
Zaterdag: Geniet vandaag volop van het schitterende Praag. Mogelijkheden genoeg, wat dacht je van een wandeling met gids rondom de Praagse burcht, of ga je liever mee op een boottocht over de Moldau? Een ding is zeker, in Praag zul je zeker vermaken!
Zondag: Het is alweer tijd om Praag te verlaten. Na het ontbijt beginnen we aan de terugreis. Aan het begin van de avond komen we weer aan in Nederland en kun je terugkijken op een geweldig weekendje in Praag.
Klik op de gewenste vertrekdatum om direct te boeken.
Prijzen en vertrekdata Stedentrip Praag
donderdag 24 mei 2012
€ 109,-
4 dagen
donderdag 7 juni 2012
€ 109,-
4 dagen
donderdag 14 juni 2012
€ 99,-
4 dagen
donderdag 28 juni 2012
€ 99,-
laatste plaatsen!4 dagen
donderdag 5 juli 2012
€ 99,-
4 dagen
donderdag 19 juli 2012
€ 109,-
4 dagen
donderdag 26 juli 2012
€ 109,-
4 dagen
donderdag 2 augustus 2012
€ 109,-
4 dagen
donderdag 16 augustus 2012
€ 109,-
4 dagen
donderdag 23 augustus 2012
€ 109,-
4 dagen
donderdag 30 augustus 2012
€ 109,-
4 dagen
donderdag 13 september 2012
€ 109,-
4 dagen
donderdag 27 september 2012
€ 109,-
4 dagen
donderdag 4 oktober 2012
€ 99,-
4 dagen
donderdag 11 oktober 2012
€ 109,-
4 dagen
donderdag 18 oktober 2012
€ 109,-
4 dagen
donderdag 25 oktober 2012
€ 109,-
4 dagen
Extra's Stedentrip Praag 4 dagen
1-persoonskamer
Toeslag per persoon voor 3 nachten€ 30,-Avondtour Praag
Wil je Praag bij avond leren kennen? Ga dan vanavond mee op onze avondtour langs de belangrijkste bezienswaardigheden van Praag.€ 5,-Rondleiding binnenstad Praag
Wil je Praag echt leren kennen? Boek dan de stadstour onder leiding van onze Nederlandstalige gids. Je krijgt de mooiste plekjes van de stad te zien en ook krijg je waardevolle tips voor de rest van je weekend! € 5,-Rondleiding Praagse burcht
De Praagse brucht is het grootste burchtgebied ter wereld en je hebt er een schitterend uitzicht over de stad. Ontdek zelf de geschiedenis en bijzonderheden van de burcht tijdens een wandeling met onze gids.€ 5,-